+38 067 942 75 16
+38 067 966 20 30
Працюємо з 8:00 до 17:00

ПошукСвердла

Свердло – це осьовий ріжучий інструмент у вигляді насадки для верстатів, дрилів, фрез, перфораторів та інших приладів. Основне завдання свердла – перфорація цілісних матеріалів та розширення раніше просвердлених отворів; комбіновані моделі виконують додаткові завдання – буріння, фрезерування, зняття фаски та інші інструменти.

Свердло – інструмент для всіх видів робіт

Свердло – інструмент, який може працювати по дереву, металу, бетону, каменю, склу, пластику, кераміці та іншим поверхням. Свердла мають вузьку спеціалізацію: тип, діаметр та довжину інструменту, форму ріжучої кромки та кут заточування підбирають окремо для кожного матеріалу.

Купити свердла в Україні

У цифрову епоху не розміщують у газетах оголошення типу «куплю свердла»; навіть у магазин йти необов'язково – можна купити свердло через інтернет та заощадити час. Замовляти інструмент онлайн зручно та вигідно: купити свердла ціна мотивує винятком націнок за оренду торгових площ.

Магазин «Промодім» реалізує побутові та промислові свердла у широкому асортименті – на сайті розміщено каталог з фото та описом технічних характеристик моделей. Інструмент реалізується оптом та в роздріб; на кожен проданий примірник видається сертифікат якості з гарантією; налагоджено оперативну доставку по всій Україні.

Які бувають свердла

Свердла складаються з трьох елементів – робочої частини, хвостовика та шийки; хвостовик забезпечує фіксацію оснастки, а шийка полегшує вихід інструменту зі шліфувального кола. Конструкція свердла залежить від виду матеріалу та призначення, нижче розглянемо найпопулярніші типи свердлів, які можна знайти у каталозі нашого сайту.

Ступінчасте свердло

Завдяки конічному наконечнику з насічками ступінчасте свердло дозволяє робити отвори різних діаметрів у листовому матеріалі, не змінюючи насадки. Діаметр отвору регулюється глибиною занурення, для поліпшення ріжучих властивостей на свердло багатоступінчасте наносять абразивне напилення. На ступінчасте свердло ціна вища, ніж на класичні гвинтові моделі, проте купити багатоступінчасте свердло при нагоді не завадить – інструмент має широкий функціонал, розвиває високу швидкість при збереженні високої точності свердління та рівних країв отворів.

Скільки коштують ступінчасті свердла – залежить від особливостей конструкції, матеріалу виготовлення, бренду, потреби у заточенні та інших факторів. У магазині «Промдім» можна купити свердло від виробника за вигідною ціною – користуйтеся можливістю оновити інструмент!

Свердло під конфірмат

Для свердління отворів під гвинти-конфірмати при складанні меблів потрібен спеціальний свердло під конфірмат, що поєднує функції ступінчастого свердла та центрування. При свердлінні конфірматне свердло одночасно знімає фаску під потайну голівку металовиробу; на меблеві конфірмати та свердло не поширюються ДСТУ, виробництво регламентується стандартами ISO. Свердло для конфірматів підбирають так, щоб діаметр отвору під різьблення повинен дорівнювати діаметру стрижня за вирахуванням різьблення.

Свердла центрувальні

Центрівки, або свердла центрувальні використовують для попереднього засвердлювання - центрувальні отвір забезпечує точне входження наконечника в матеріал без відведення вбік. Завдяки невеликій довжині центрове свердло набуває високої міцності на вигин і може використовуватися як зенкер для потайних металовиробів невеликого діаметру.

Перові свердла

Плоскі, або перові свердла з розширеною ріжучою поверхнею мають на кінці шип, що полегшує входження в матеріал, що сприяє зниженню споживаної потужності. Свердло перове підходить для свердління глибоких отворів у металевих та дерев'яних поверхнях, також є модифікація для робіт зі скла.

Корончасте свердло по металу

Для такого твердого матеріалу, як метал коронка свердло виготовляється з швидкорізальної сталі, набір корончатих свердлів по металу входить до 10 насадок. Корончасті оснастки відрізняє велику кількість ріжучих елементів зі складною багатоступінчастою геометрією, що зменшує вібрації та шум; м'яке свердління можна вести як завгодно довго, не побоюючись перегріву.

Свердло для квадратних отворів

Для свердління квадратних отворів використовується свердло Уатта з чотирма ріжучими кромками, що виконують два протилежно спрямовані рухи. В результаті підвищується ріжуча здатність інструменту, знижується навантаження на шпиндель та момент інерції; свердло для квадратних отворів встановлюють як на дрилі, так і на верстатах.

Конічне свердло

Гладкий або ступінчастий конічний свердло зазвичай встановлюється на промислові верстати; також можна знайти конусні свердла для потужних електродрилів. Вигідно купити конічні свердла можна у магазині «Промодім» - у нас приємні ціни, широкий типорозмірний ряд та перевірена якість. Гладке свердло конусне використовують для свердління великих отворів у листовому матеріалі без центрування – варто купити конусні свердла, щоб виходили красиві рівні отвори з краями без задирок діаметром до 6 мм.

Ступінчасте свердло

Конусний східчастий свердло з насічками поступово розширює отвір до потрібного діаметра, діапазон ширини становить до 2-4 мм. Хоча свердло конусне ступінчасте купити пропонують дорожче, ніж спіральне, зрештою воно обходиться дешевшим і замінює кілька гвинтових насадок.

Універсальний свердло

Для домашнього ремонту універсальне свердло купити однозначно вигідно – один інструмент підходить для різних будматеріалів як твердих, так і м'яких. Універсальне свердло встановлюється на будь-які дрилі, єдина умова – дриль ударної дії переводять у режим без удару. На сертифікований універсальний свердло ціна в інтернет магазині «Промдім» одна з найдоступніших в Україні – вибирайте інструмент, який не підведе!

Свердло побідитове

Твердосплавне свердло переможне призначене для найміцніших матеріалів – металу, каменю, бетону; пил і крихта відводяться по спіральних канавках, що замінюють ріжучі кромки. Перш ніж купити переможні свердла, переконайтеся, що марка сплаву відповідає властивостям матеріалу: найвищі марки відрізняють свердло переможе по металу і граніту, під бетон і цеглу підходять сплави середньої твердості. Переможна головка або напайки збільшують жорсткість інструменту, тому свердла по металу нечутливі до зносу не вимагають частого заточування.

Свердло алмазне

Алмазні свердла дозволяють обробляти високоміцні матеріали без регулярного заточування та постійного охолодження – при роботі на низьких обертах достатньо періодично занурювати свердло алмазне у воду. В яку ціну алмазні свердла – залежить від форми насадки та технології виготовлення, що визначає експлуатаційні якості інструменту: найдешевше купити алмазне свердло трубчастого та конічного типу з гальванічним напиленням. У разі застосування методу вакуумного спікання на алмазні свердла ціна вища, зате інструмент набуває підвищеної стійкості до зношування.

Шнековий свердло

Однозахідний шнековий свердло дозволяє просвердлювати рівні довгі отвори в твердих матеріалах - задирки без залишку зрізаються бічною кромкою. Швидке відведення стружки по похилій канавці на ріжучому боці запобігає перегріву та продовжує ресурс інструменту.

Гвинтове свердло

Спіральне або гвинтове свердло – класичний різальний інструмент для точного свердління та розсвердлювання отворів діаметром до 80 мм. Відмінна риса – дві гвинтові канавки на напрямній частині, оснащені допоміжними ріжучими кромками, що полегшують відведення стружки.

Твердосплавні свердла

Твердосплавні свердла призначені для обробки металу, каменю та інших важкообробних матеріалів; укорочена робоча частина підвищує міцність інструменту. Якщо купити тверді свердла, продуктивність робіт підвищується в 2–4 рази за постійної швидкості свердління при помірних осьових навантаженнях.

Свердла корончасті

Корончасте оснащення має порожнисту конструкцію і висвердлюють матеріал по периферії, залишаючи в центрі «пробку», що видаляється при наскрізному свердлінні. Пропонуємо купити корончате свердло як більш ефективну альтернативу гвинтовому інструменту для робіт з дерева та металу:

 • велика кількість ріжучих зубців складної конфігурації наділяє свердла корончасті високою точністю та чистотою свердління;
 • підвищується стійкість до перегріву під час м'якого свердління;
 • знижуються вібраційні навантаження та рівень шуму.
 • Свердло ліве

  Зворотне свердло з лівим різьбленням має здатність викручувати обламані різьбові болти, тому має сенс купити свердло ліве для ремонтних робіт та автосервісу, де часто виникає така необхідність. Також свердло ліве добре справляється зі свердлінням та бурінням середньоміцних матеріалів, що утворюють коротку та ламку стружку. Надійні свердла лівого ходу в Україні знайдуться в магазині «Промдім» - широкий асортимент і доступні ціни спричиняють вдалі покупки!

  Свердло для зенковки

  Багатолезовий свердло для зенковки полегшує зняття фаски при свердлінні отворів для металовиробів з потайною головкою і виїмок довгастої та конічної форми. Свердла з зенкером застосовують при напівчистовій обробці металу, пластику та дерева; при цьому зеніруючі свердла регулюють ступінь занурення та підтримують однакову глибину свердління.

  Свердла з конічним хвостовиком

  Завдяки високій точності центрування та надійності кріплення свердла з конічним хвостовиком широко потрібні в металообробній промисловості. Робоча частина представлена конусом Морзе, що збільшує площу контакту інструменту зі свердлильною головкою та підвищує точність свердління.

  Свердла з різьбленням

  Для свердління отворів з різьбленням у металоконструкціях зручно використовувати свердла по металі з різьбленням відповідного діаметра в комплекті з мітчиками. Інструмент виробляється з швидкорізальної сталі, для покращення ріжучих якостей та зменшення зносу на оснастки наноситься титанове покриття.

  Набір свердлів

  У промисловості та побуті рідко вдається обійтися свердлом одного діаметра; краще придбати набір свердел по металу та бетону, дереву або пластику. Яка ціна набір свердла – залежить від конструктивного виконання, розміру, матеріалу та призначення; Наприклад, набір перових свердлів обійдеться дешевше за стандартні моделі; також випускають набір корончасте свердло по металу та дереву. Магазин «Промдім» пропонує набір свердла за доступною ціною – у нас представлені всі популярні розміри насадок для широкого спектру будматеріалів.

  Для яких поверхонь призначені свердла

  Під час свердління робоча поверхня відчуває вібраційні навантаження, які можуть пошкодити будматеріал і зробити краї отворів нерівними. Тому тип, розмір і матеріал насадки підбирають з урахуванням властивостей оброблюваного матеріалу; для полегшення підбору інструменту свердла ділять на чотири категорії:

 • для твердих поверхонь (метал, камінь, бетон);
 • для м'яких матеріалів (дерево, пластик, ДСП);
 • для матеріалів, що кришиться (кераміка, скло);
 • багатофункціональні (для різних поверхонь).
 • Свердло по металу

  Свердла по металу представлені чотирма типами твердосплавних насадок – гвинтовими, конічними, корончастими та ступінчастими; на свердло по металу ціна залежить не тільки від типу оснащення, а й від марки металу. По факту багато свердла для свердління заліза багатофункціональні; якщо купити свердло по металу, його можна буде використовувати для робіт з дерева твердих порід, МДФ та полімерів.

  Свердло по бетону

  Твердосплавні свердла для бетону розпізнаються по напайках на робочій частині, які полегшують входження в матеріал і посилюють ріжучі якості. На свердло по бетону ціна тісно пов'язана з функціоналом, конструкцією та матеріалом виготовлення: якщо ви готові до солідних вкладень, можна купити свердло по бетону зі зносостійким наконечником переможця; альтернативний варіант – менш довговічні, зате дешеві свердла по бетону з гальванічним алмазним покриттям.

  Свердло по дереву

  Для обробки дерева в домашніх умовах зазвичай користуються стандартними свердлами для металу, професійне свердло по деревині може мати гвинтову, перову або корончасту конструкцію. Авторизований магазин інструментів свердла по дереву пропонує широкий асортимент деревообробних насадок – на нашому сайті можна купити свердла по дереву всіх типів та розмірів. Доступні пропозиції від європейських та українських брендів; користуйтесь можливістю ліцензовані свердла по дереву купити недорого!

  Свердло по плитці

  Для свердління плитки застосовують алмазні коронки, твердосплавні свердла одностороннього заточення під гострим кутом, а також стрілоподібні та корончасті насадки з абразивним напиленням. При свердлінні отворів різного діаметру потрібно кругове свердло по плитці з регульованим діаметром, яке в побуті називають балеринкою.

  Конусний свердло по металу

  Конусний свердло по металу випускається у двох варіантах виконання – гладкому та ступінчастому; Вибір конфігурації залежить від поставленого завдання. Для свердління великих отворів у листовому металі потрібно купити конусні свердла по металі з гладким наконечником. У ході ремонтних робіт вигідніше купити свердло по металу, що замінює набір спіральних насадок.

  Свердло зі скла

  Для свердління скла використовують оснастки двох типів – перові та корончасті; перові насадки встановлюють верстати і застосовують для висвердлювання дрібних отворів. Корончасте свердло по склу відрізняється широким розмірним поряд – від 13 до 80 мм; алмазне напилення по краях збільшує точність різання.

  Свердло для керамічної плитки

  Перш ніж свердло для керамічної плитки купити через інтернет, переконайтеся, що свердління не зруйнує крихкий матеріал; алмазні корончасті свердла кераміки та регульовані кругові оснастки-«балеринки» делікатно та акуратно обробляють кераміку. З метою зменшення навантаження на робочу поверхню свердло корона з керамічної плитки виготовляється з латуні; зверху методом вакуумного спікання наноситься алмазна крихта та напайки з переможця, що підвищує жорсткість та зносостійкість оснащення.

  Свердло з керамограніту

  Незважаючи на твердість, керамограніт відрізняється підвищеною крихкістю, тому свердло по керамограніті повинно мати достатню жорсткість і не руйнувати матеріал. Для тривалого м'якого свердління на низьких обертах добре підходять алмазні насадки корончасті, отримані методом вакуумного спікання; алмазні коронки обходяться дешевше, але поступаються довговічністю.

  Універсальний свердло по металу

  У домашніх умовах універсальне свердло по металу можна використовувати і для більш м'яких матеріалів, таких як деревина та пластмаси, але не для скла та кераміки. Щоб не змінювати інструмент при роботах з каменю та бетону, можна купити універсальне свердло по металу з твердосплавними напайками або алмазним напиленням.

  Ступінчасте свердло по дереву

  Конічне східчасте свердло по дереву робить у дерев'яних поверхнях рівні наскрізні отвори діаметром від 4 до 20 мм без втрати точності та швидкості свердління. Ступінчасті свердла по дереву швидко відводять стружку, не потребують центрування і можуть встановлюватися як на верстати, так і на потужні електродрилі.

  Свердло по кахлю

  Для обробки кахельної та кахельної плитки пропонуються два варіанти оснасті – кругова регульована «балеринка» та алмазне свердло по кахлю (корончасте або у вигляді головки). Для запобігання розтріскування плитки свердло для кахля і кахлю встановлюється в дриль з регульованим рівнем вібрації; свердління виконується в режимі без удару.

  Скільки коштує свердло у Києві, Україна

  Скільки коштує свердло – питання, яке хвилює як професіоналів, так і домашніх майстрів: крім функціоналу та технічних характеристик, на цінники впливає репутація бренду, логістика та кон'юнктура ринку. Тим не менш, магазин «Промодім» вирішує цінове питання на користь клієнта: на свердло ціна не виходить за рамки розумного: у кожній ціновій категорії можна підібрати надійний та практичний інструмент, який окупиться найближчим часом!