+38 067 942 75 16
+38 067 966 20 30
Працюємо з 8:00 до 17:00

ПошукДюбель

Будівельний дюбель - це частина кріпильного елемента, яку вставляють в основу конструкції, щоб згодом закріпити гвинтом, шурупом або болтом. Він є втулкою або гільзою. Її фіксують у поверхні стіни перед початком монтажних чи будівельних робіт.

Для чого використовуються

Купити будівельні дюбелі оптом та в роздріб ви можете в інтернет-магазині «Промдім». Елементи використовують для вирішення таких завдань:

  • установка металопластикового профілю;
  • монтаж теплоізоляції;
  • утримання утеплювача з гіпсокартону;
  • кріплення кабелів та трубопроводів;
  • додаткова фіксація навісних елементів.

Де застосовують

Будівельні дюбелі мають широкий перелік корисних властивостей. Купити будівельний дюбель в Україні можна для фіксації будівельних елементів, побутових елементів. Кріплення знайшлося застосування в автопромисловості, сфері монтажу вікон та дверей, установки утеплювача. Елементи сумісні з гіпсокартоном, цеглою, бетоном, деревом та іншими матеріалами.

Які бувають

Доступні ціни на будівельні дюбелі в інтернет-магазині «Промдім» поширюються на наступні за характеристиками товари:

  1. конструкції для порожнистих матеріалів;
  2. кріпильні елементи для гіпсокартону;
  3. дюбелі швидкого монтажу;
  4. дюбелі для теплоізоляції.

Кріпильні елементи можуть мати розпірну та нерозпірну конструкцію, що кріпиться шляхом вкручування, вкручування або забивання.

Купити будівельні дюбелі від виробника в Україні

Купити будівельні дюбелі в Україні від виробника на нашому сайті ви можете без черг та затримок. В асортименті є широкий перелік товарів, які завжди в наявності. Швидкість доставки забезпечується співпрацею з «Новою поштою» та вивезенням товарів зі складу у Черкасах по всій території України.

Купити дюбель в Україні

В інтернет магазині ПРОМДОМ можна недорого купити дюбель та інші кріпильні вироби та інструменти для якісного будівництва та ремонту.

Ціни на дюбель

В інтернет магазині Промбуд можна купити дюбель оптом та в роздріб за ціною виробника з доставкою по всій Україні.

Доставка по всій Україні

У нас можна замовити дюбель з доставкою у всі міста України : Київ, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Донецьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Хмельницький, Кропивницький, Херсон, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Житомир .