+38 067 942 75 16
+38 067 966 20 30
Працюємо з 8:00 до 17:00

ПошукГак-шуруп

Шуруп із гаком – це кріпильний виріб для збірно-монтажних робіт. Він є сталевим стрижнем, один бік якого з різьбленням вкручується в поверхню, а інший використовують для підвішування конструкцій або елементів.

Для чого використовуються

Круки-шурупи застосовують для встановлення підвісних конструкцій, які необхідно час від часу переважувати або перемонтувати. Вироби сумісні з кам'яними, бетонними та дерев'яними поверхнями, відрізняються надійністю та простотою. Вони підійдуть для реалізації будівельних проектів.

Де застосовують

Шурупи з гаком використовують у широкому спектрі дизайнерських та будівельних робіт. Вони підійдуть для індивідуального прикраси приміщення, створення оригінальних дизайнерських інтер'єрів. Конструкційні особливості дають змогу значно прискорити монтаж.

Які бувають

Інтернет-магазин «Промдім» пропонує кілька різновидів шурупів із гаком:

  • L-подібної форми;
  • з відкритим кільцем;
  • з напівзакритим кільцем.

Конструкції виготовляють із сталі, яку для додаткової антикорозійної стійкості покривають цинком.

Купити кріплення для проводки від виробника в Україні

Купити шурупи з гаком в Україні від виробника ви можете у нашому інтернет-магазині. У каталозі доступний широкий асортимент виробів за доступними цінами, тому що безпосередньо співпрацюємо з виробниками без залучення численних посередників. Доставка здійснюється по всій території України в стислі терміни завдяки залученню надійної поштової служби «Нової пошти». Для отримання додаткових відомостей про продукцію ви можете запитати кваліфікованого менеджера, який допоможе зробити правильний вибір.