+38 067 942 75 16
+38 067 966 20 30
Працюємо з 8:00 до 17:00

ПошукБолти із шестигранною головкою

Болти із шестигранною головкою – це металеві кріпильні елементи, що складаються з голівки із шістьма гранями та стрижня із перетином. Для виготовлення конструкцій використовують міжнародний стандарт DIN 558. Він регулює їх форму, діаметр, розміри та матеріали виготовлення.

Для чого використовуються

Купити болти з шестигранною головкою оптом та в роздріб в інтернет-магазині «Промдім» ви можете для виконання кріпильних робіт у наступних сферах:

  • виготовлення автомобілів;
  • складання приладів;
  • будівництво будівель та інших споруд.

Де застосовують

Недорого купити болт із шестигранною головкою в Україні доцільно для з'єднання різноманітних деталей. Універсальна форма металевого виробу робить його сумісним із гайковими ключами. Цим обумовлена ​​широка популярність такої конструкції, яку застосовують повсюдно.

Які бувають

Доступні ціни на болти з шестигранною головкою в інтернет-магазині «Промдім» зачіпають такі категорії продукції:

  1. елементи з головкою стандартної форми;
  2. конструкції із головкою зменшеного розміру;
  3. болти з головкою збільшеного розміру.

У нас доступний болт з квадратним підголовком з нержавіючої та високоміцної сталі з повним або частковим різьбленням. Їх можна використовуватиме реалізації широкого спектра завдань. Конструкції відрізняються міцністю та довговічністю, стійкі до температурних впливів, механічних пошкоджень та вологи.

Купити болти з шестигранною головкою від виробника в Україні

Купити болти із шестигранною головкою в Україні від виробника у нас ви можете безпосередньо зі складу продукції в Черкасах. Асортимент регулярно поповнюється, тому не доведеться чекати в електронних чергах на появу потрібного типу товарів.

Купити болти з шестигранною головкою в Україні

В інтернет магазині ПРОМДІМ можна недорого купити болти з шестигранною головкою та інші кріпильні вироби та інструменти для якісного будівництва та ремонту

Ціни на болти з шестигранною головкою

В інтернет магазині Промбуд можна купити болти з шестигранною головкою оптом та в роздріб за ціною виробника з доставкою по всій Україні.

Доставка по всій Україні

У нас можна замовити болти з шестигранною головкою з доставкою до всіх міст України: Київ, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Донецьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Хмельницький, Кропивницький, Херсон, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава , Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Житомир