+38 067 942 75 16
+38 067 966 20 30
Працюємо з 8:00 до 17:00

ПошукСамонарізи та шурупи

Шурупи та саморізи – це один із найпопулярніших видів кріплення, який існує на сьогоднішній день. При цьому вони мають кілька принципових відмінностей, на які потрібно звернути увагу. Вони можуть бути непомітними для непрофесіонала.

Для чого використовуються

Купити саморізи та шурупи оптом та в роздріб можна для реалізації широкого спектру завдань:

  1. монтаж сантехнічних виробів;
  2. складання меблів;
  3. з'єднання елементів з деревини;
  4. кріплення деталей до бетонних, кам'яних, цегляних конструкцій;
  5. авторемонт;

Де застосовують

Недорого купити саморізи та шурупи в Україні доцільно для застосування у будівництві, сантехнічній сфері, меблевій промисловості, електромонтажі та багатьох інших областях. Кріплення прийде на виручку при виконанні широкого ряду побутових робіт. З його допомогою можна кріпити полиці чи підлоги.

Які бувають

Доступні ціни на шуруп, саморіз в інтернет-магазині «Промдім» поширюються на вироби зі сталі, оцинковані для додаткової опірності корозії. Вони відрізняються за такими показниками:

  • область застосування – будівництво, покрівельні роботи, авторемонт, монтаж дверей;
  • форма та діаметр головки – потайна, напівкругла, циліндрична, шестигранна;
  • крок різьблення;
  • довжина виробу.

Для виготовлення шурупів використовують м'якіші марки сталі, ніж для саморізів. Самонарізи мають більший крок і висоту різьблення.

Купити шуруп, саморіз від виробника в Україні

Купити шуруп, саморіз в Україні від виробника у нашому інтернет-магазині ви можете без затримок та очікування. В наявності є широкий асортимент товарів, які можна оперативно замовити зі складу в Черкасах. Доставку здійснюємо по всій території України. Не практикуємо співпрацю з посередниками.

Купити саморізи та шурупи в Україні

В інтернет магазині ПРОМДІМ можні недорого купити саморізи та шурупи та інші кріпильні вироби та інструменти для якісного будівництва та ремонту.

Ціни на саморізи та шурупи

В інтернет магазині Промбуд можна купити саморізи та шурупи оптом та в роздріб за ціною виробника з доставкою по всій Україні.

Доставка по всій Україні

У нас можні замовити саморізи та шурупи з доставкою у всі міста України: Київ, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Донецьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Хмельницький, Кропивницький, Херсон, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Житомир.