+38 067 942 75 16
+38 067 966 20 30
Працюємо з 8:00 до 17:00

ПошукЗаклепка

Монтажна заклепка – це універсальний кріпильний елемент для металевих виробів. Вона є стрижнем з металу, який вставляють в попередньо підготовлений отвір. Після цього на неї надають ударне навантаження, що деформує, що дозволяє з'єднати деталі між собою.

Для чого використовуються

Купити монтажні заклепки оптом та в роздріб рекомендовано для кріплення листового матеріалу. Клепані конструкції застосовують у тих випадках, коли з тих чи інших причин неможливо скористатися зварюванням, болтами та гайками. Вона забезпечує нероз'ємне з'єднання металевих деталей із повною герметизацією місця стику.

Де застосовують

Недорого купити монтажну заклепку в Україні доцільно для вирішення завдань у сферах, де доводиться мати справу з металевими конструкціями:

  • автопромисловість;
  • машинобудування;
  • будівництво;
  • приладобудування та ін.

Які бувають

Доступні ціни на заклепки монтажні в інтернет-магазині «Промдім» поширені на вироби з наступними параметрами:

  • матеріал виготовлення – алюміній, нержавіюча сталь, мідь;
  • форма – плоска, збільшена;
  • конструкція – пустотіла або напівпустотіла;
  • під молоток;
  • зі збільшеною або зменшеною головкою.

Купити заклепки монтажні від виробника в Україні

Купити заклепки монтажні в Україні від виробника пропонує інтернет-магазин металевого кріплення «Промдім». У каталозі представлений широкий асортимент монтажних заклепок, які виготовлені відповідно до державного стандарту. Виконуємо поштову доставку по всій території української держави зі складу у Львові. У каталозі товарів є вироби, які є в наявності. Менеджер сайту допоможе зробити вибір.

Купити заклепки в Україні

В інтернет магазині ПРОМДОМ можна недорого купити заклепки та інші кріпильні вироби та інструменти для якісного будівництва та ремонту.

Ціни на заклепки

В інтернет магазині Промбуд можна купити заклепки оптом та в роздріб за ціною виробника з доставкою по всій Україні.

Доставка по всій Україні

У нас можна замовити заклепки з доставкою у всі міста України : Київ, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Донецьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Хмельницький, Кропивницький, Херсон, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Житомир .