+38 067 942 75 16
+38 067 966 20 30
Працюємо з 8:00 до 17:00

ПошукБолти з квадратним подголовком

Болти з квадратним підголовком – це різновиди металовиробу, які оснащені напівкруглою головкою без насічок і сталевим стрижнем з різьбленням. Особлива форма підголовка дозволяє прокручувати елемент у посадковому місці та підвищувати надійність з'єднання.

Для чого використовуються

Купити болти з квадратним підголовком оптом та роздріб ви можете в інтернет-магазині «Промдім». Тут представлені металеві вироби для вирішення таких завдань:

  • з'єднання деталей та їх кріплення;
  • збирання м'яких та корпусних меблів, що складається з декількох деталей;
  • виконання будівельних робіт;
  • складання поличок, проведення інших декоративних робіт.

Де застосовують

Найчастіше болт із квадратним підголовком застосовують у меблевій промисловості, хоча йому знайшлося місце у будівництві, машинобудуванні, побуті. Недорого купити болт із квадратним підголовком в Україні ви можете за рахунок прямої співпраці «Промдім» з виробниками оригінальних виробів без залучення до угод посередників.

Які бувають

Доступні ціни на болти з квадратним підголовком в інтернет-магазині «Промдім» поширюються на такі різновиди кріплення:

  1. з напівкруглою головкою зі сталі класу 4.8;
  2. з напівкруглою головкою з нержавіючої сталі;
  3. з потайною головкою квадратної форми.

Елементи відрізняються за матеріалом виготовлення, розміром, діаметром, кроком різьблення. Їх додатково оцинковують для кращої опірності корозії.

Купити болти з квадратним підголовком від виробника в Україні

Купити болти з квадратним підголовком в Україні від виробника ви можете на нашому сайті без особливих складнощів. Досить зробити вибір та оформити замовлення. Досвідчені менеджери готові відповісти на питання, що добре орієнтуються в асортименті та його характеристиках.

Купити болти з квадратним підголовком в Україні

В інтернет магазині ПРОМДІМ можна недорого купити болти з квадратним підголовком та інші кріпильні вироби та інструменти для якісного будівництва та ремонту

Ціни на болти з квадратним підголовком

В інтернет магазині Промбуд можна купити болти з квадратним підголовком оптом та в роздріб за ціною виробника з доставкою по всій Україні.

Доставка по всій Україні

У нас можна замовити болти з квадратним підголовком з доставкою до всіх міст України: Київ, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Донецьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Хмельницький, Кропивницький, Херсон, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава , Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Житомир