+38 067 942 75 16
+38 067 966 20 30
Працюємо з 8:00 до 17:00

Пошук



Ремінь

Ремінна передача – один з найпростіших і найнадійніших способів передачі крутного моменту на відстанях від 15 метрів, відзначений рядом переваг – мінімальні експлуатаційні витрати, низький рівень шуму, плавний хід, простота та зручність обслуговування. Ремінь приводу є нескінченною кільцевою стрічкою, що передає енергію руху через тертя або зчеплення контактних поверхонь з канавками шківів.

Ремені українського виробництва

Всесвітньо відомі бренди приводних ременів, недаремно користуються заслуженою повагою у світі. Альтернативна пропозиція для тих, хто не бажає доплачувати за торгову марку та логістику – вироби перевірених українських виробників, які регулярно поповнюють каталог ременів на сайті магазину «Промдім».

Привідні ремені вітчизняного виробництва майже не поступаються європейським конкурентам як зате обходяться в рази дешевше; зокрема, за ремені оптом Україна пропонує більш вигідні ціни та привабливіші знижки на великооптові партії. Імовірність заводського шлюбу прагне нуля – на підприємствах впроваджено передові технологічні стандарти та системи управління якістю, на всі продані ремені видаються сертифікати з гарантією.

Купити ремені

Магазин «Промдім» пропонує сертифіковані передавальні ремені купити онлайн в роздріб та оптом – для особистого авто можна замовляти ремені поштучно або дрібними партіями, а для потреб підприємства комплект ременів купити із оптовою знижкою. Модельний та типорозмірний ряд приводних ременів регулярно поповнюються, можна підібрати ремінь під будь-який тип приводу.

Які бувають ремені

За сто років успішного застосування ремінної передачі з'явилося багато модифікацій передавальних механізмів, адаптованих до різних сфер застосування. Ремені передавальні поділяються на категорії залежно від експлуатаційних якостей та матеріалу виготовлення; за формою перерізу виділяють два основні типи приводних ременів – плоскі та клинові.

Плоскі ремені

Плоскорім'яна передача реалізує найпростішу схему передачі моменту, що крутить, при паралельному і похилому положенні ведучого і веденого валів відносно один одного; шківи з'єднуються тонкою стрічкою прямокутного перерізу. За рахунок невеликої товщини плоска стрічка виграє в гнучкості і відчуває мінімальну напругу при деформаціях, проте програє в міцності через сильне натягнення.

Плоскі ремені добре працюють на невеликих шківах, проте чутливі до подовження і не відрізняються довговічністю, до того ж при нарощуванні оборотів посилюється навантаження на рухомі елементи і виникає потреба у частій заміні підшипників. З метою підвищення міцності плоскі ремені виготовляють із прогумованих армованих тканин і підсилюють металевим кордом. У складних системах приводів застосовують нарізні елементи з гумовими вставками, розташовані спірально або пошарово.

Клинові ремені

Клинопасова передача працює за рахунок зчеплення зубців шківа з робочими поверхнями клинового ременя, за рахунок чого підвищується продуктивність механізмів та знижується навантаження на вали та опори. Невеликий кут обхвату на малому шківі та скорочення міжосьової відстані забезпечує компактність передавальних пристроїв із великою кількістю валів.

Клинові виготовляють із міцних зносостійких полімерів на основі віскози, вулканізованої гуми та капрону. При транспортуванні важких вантажів використовують ремені зі спецпокриттями, що підсилюють зчеплення; поліуретанові та ПВХ покриття також захищають ремені від пошкоджень абразивними матеріалами.

За рахунок об'єднання кількох корд в одному виробі ремені гумові набувають додаткового запасу міцності; для покращення пружних властивостей використовують кордошнурові ремені. Виходячи з конструктивних параметрів, сфери застосування та експлуатаційних якостей прогумовані клинопасові ремені поділяються на кілька категорій:

  • Стандартні трапецієподібні ремені з трьома робочими поверхнями та тришаровою структурою; в основі трапеції, що утворює перетин, лежить шар розтягування, зверху – шар стиснення, посередині знаходиться шар з поліестеровим кордом.
  • Вузькопрофільні ремені конусні – ефективно працюють у швидкісних механізмах, збільшуючи допустиму лінійну швидкість до 40 м/с, підвищують потужність, що передається, і знижують теплоутворення.
  • Зубчасті ремені – передають обертальний момент за допомогою зачеплення між зубцями ременя та шківного колеса, що добре працюють на високих швидкостях; класичний приклад – автомобільні ремені, що знижують тертя у вузлах ДВС за рахунок синхронізації передач та зменшення натягу при великих навантаженнях;
  • Зубчасті двосторонні ремені шестигранного перерізу – використовуються в серпантинних приводах з кількома шківами, розміщеними в одній площині, коли необхідно змінювати напрямок обертання шківних коліс.
  • Багатострумові ремені для групових приводів складаються з 2–6 «струмів» – клинових ременів однакової довжини, з'єднаних у верхній частині загальною пластиною. Збільшення робочої поверхні майже втричі і рівномірний розподіл навантаження між «ручками» підвищують потужність, що передається, до 170 кВт і продовжує ресурс приводу на 30–50% порівняно з одиночними ременями.

Поліклінові ремені з поздовжніми ребрами на внутрішній поверхні поєднують переваги плоских та клинових ременів – міцність, еластичність та високу тягову здатність, робоча швидкість приводу збільшується до 65 м/с за мінімального рівня вібрації. Поліклінові передачі часто зустрічаються в автодвигунах та станковому обладнанні; також можливе використання поліклінових ременів на маломірних шківах.

Привідні ремені спеціального призначення

Ремінні передачі знаходять застосування в промисловому та цивільному машинобудуванні, енергетиці, будівництві, автоматизованих виробничих лініях, гірничодобувній індустрії та електрообладнанні:

  • армовані тягові ремені – задіяні у ліфтовому та гірничодобувному обладнанні, дозволяють переміщати великі вантажі у вертикальному напрямку;
  • такелажні ремені використовують для безпечного переміщення габаритних вантажів – масивних меблів, дверних та віконних профілів, побутової техніки та спецобладнання;
  • вентиляторні ремені – застосовуються у приводах генераторів, гідропідсилювачів та вентиляційного обладнання, відрізняються невеликою довжиною при вузькому або нормальному перерізі;
  • варіаторні ремені – різновид посиленого зубчастого ременя з подвійною підтримкою корду з функцією безступінчастого регулювання оборотів у передавальних механізмах сільськогосподарських машин, всюдиходів та снігоходів. Поперечне розташування волокон у нижній підставі підвищує опір динамічним навантаженням без втрати гнучкості та плавності ходу;

Ціна на ремені у Києві, Україні

Вартість приводного ременя залежить від матеріалу, розміру, сфери застосування та конструктивних особливостей – чим складніша технологія виробництва, тим дорожчий товар. На ціноутворення також впливає репутація торгової марки та країна-виробник: найвища ціна на ремені німецького, італійського та японського виробництва, а на чеські та польські ремені ціна вища, ніж на українські аналоги, які нічим не гірші за європейські та відповідають міжнародним технічним стандартам.

За 20 з лишком років успішної роботи магазин «Промдім» досконально вивчив ринок кріпильних деталей та комплектуючих та може запропонувати вигідну угоду – придбати дешеві ремені гарної якості з доставкою у всі регіони. Виберіть у каталозі відповідні ремені в потрібній кількості, заповнюйте форму заявки та чекайте відповідного дзвінка для уточнення подробиць замовлення.