+38 067 942 75 16
+38 067 966 20 30
Працюємо з 8:00 до 17:00

ПошукГровер (шайба пружинна) DIN 7980

Шайба пружинна DIN 7980 – це кругла конструкція з прорізом, кінці якої розміщені у різних площинах. Її виготовляють із нержавіючої сталі як додатковий фіксуючий елемент для болтів та гвинтів.

Для чого використовуються

Пружинну шайбу застосовують для попередження самовідкручування кріпильних з'єднань у конструкціях, що зазнають динамічних навантажень. За рахунок своєї форми вона запобігає розкручуванням кріплення при вібраційному впливі.

Де застосовують

Шайба гровер din 7980 використовується в таких галузях промисловості:

  • машинобудування;
  • приладобудування;
  • будівництво;
  • автопромисловість та ін.

Її застосовують у всіх сферах, пов'язаних з підвищеними експлуатаційними навантаженнями на механізми, коли недостатньо просто прикрутити їх болтами або гвинтами.

Які бувають

В інтернет-магазині «Промдім» ви можете придбати гровер din 7980, який вироблений відповідно до міжнародного стандарту і має наступні характеристики:

  1. матеріал виготовлення – нержавіюча сталь;
  2. діаметр різьблення – від М3 до М48;
  3. покриття – цинкове для кращої корозійної стійкості;
  4. простість монтажу.

Доставляємо гровери зі складу в Черкасах оптом та в роздріб.

Купити гровер (шайба пружинна) din 7980 в Україні

В інтернет магазині ПРОМДІМ можні недорого купити гровер (шайба пружинна) din 7980 та інші кріпильні вироби та інструменти для якісного будівництва та ремонту.

Ціни на гровер (шайба пружинна) din 7980

В інтернет магазині Промбуд можна купити гровер (шайба пружинна) din 7980 оптом та в роздріб за ціною виробника з доставкою по всій Україні.

Доставка по всій Україні

У нас можні замовити гровер (шайба пружинна) din 7980 з доставкою до всіх міст України: Київ, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Донецьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Хмельницький, Кропивницький, Херсон, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Житомир.