+38 067 942 75 16
+38 067 966 20 30
Працюємо з 8:00 до 17:00

ПошукГвинт

Гвинти – це стандартні елементи кріплення зі сталі, які обладнані напівкруглою головкою. Особливістю кріплення є різьблення гвинтової форми. Вона може бути нанесена на стрижень по всій поверхні або частково. Завдяки такій особливості забезпечується надійність з'єднання деталей.

Для чого використовуються

В інтернет-магазині «Промдім» можна купити гвинти оптом та в роздріб для реалізації наступних завдань:

  • з'єднання деталей;
  • взаємна фіксація елементів;
  • складання меблів та інших конструкцій.

Де застосовують

Гвинтове різьблення відрізняється універсальністю, тому недорого купити гвинт в Україні є доцільним у широкому спектрі галузей. Гвинт використовують у машинобудуванні, будівництві, судочинстві, збиранні меблів та багатьох інших сферах. Металеві вироби можуть бути використані як у промисловості, так і у побуті.

Які бувають

Доступні ціни на гвинти в інтернет-магазині «Промдім» поширюються на такі категорії товарів:

  1. форма головки (потайна, напівкругла, циліндрична);
  2. матеріал виготовлення (нержавіюча сталь, високоміцна сталь, клас 4.8);
  3. різьблення (повне, часткове);
  4. покриття (цинк).

Існує широкий перелік державних стандартів, яким мають відповідати гвинтові вироби.

Купити гвинти від виробника в Україні

Купити гвинти в Україні від виробника в інтернет-магазині «Промдім» можна без затримок. Склад продукції у Черкасах постійно поповнюється продукцією, а для доставки товарів по всій території країни ми співпрацюємо з надійним постачальником «Нова пошта». У разі виникнення питань про характеристики продукції можна поспілкуватися з менеджером сайту в телефонному або онлайн-режимі. Він допоможе зорієнтуватися в асортименті.

Купить гвинт в Україні

В інтернет магазині ПРОМДІМ можна недорого купити гвинт та інші кріпильні вироби та інструменти для якісного будівництва та ремонту

Ціни на гвинт

В інтернет магазині Промдім можна купити гвинт оптом і в роздріб за ціною виробника з доставкою по всій Україні.

Доставка по всій Україні

У нас можно заказати гвинт з доставкою у всі міста України: Київ, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Донецьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Хмельницький, Кропивницький, Херсон, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Житомир