+38 067 942 75 16
+38 067 966 20 30
Працюємо з 8:00 до 17:00

ПошукКруги

Шліфувальне коло (диск) – найстаріший абразивний пристрій для заточування та полірування різальних інструментів, видалення іржі, зачищення швів та робочих поверхонь. Шліфування та полірування на колі – обов'язковий етап обробки деталей, що забезпечують точне підганяння конструктивних елементів та зменшення тертя в рухомих вузлах, до того ж поліровані поверхні виглядають більш ошатно та привабливо.

Шліфувальні алмазні круги

Алмазні шліфувальні диски призначені для поверхневої обробки та різання металів, граніту, бетону, цегли, кераміки та інших твердих матеріалів. В основі конструкції лежить сталевий або алюмінієвий корпус з ободом із сплавів нікелю, кобальту, олова та цинку; в обід впроваджуються алмазні зерна, які у кілька шарів. Алмази кріпляться за допомогою лазерного зварювання або спікання, у дисках для шліфувальних машин з водним охолодженням допускається застосування паяння, а в шліфувальних колах для м'якого каменю – гальванічне напилення.

Зазори та розшарування в місцях з'єднання алмазоносного шару з металевим корпусом диска вважаються шлюбом, на робочій поверхні не повинно бути тріщин, а зерна мають бути розкриті. Число раковин і фарбувань в алмазоносному шарі нормується залежно від розміру пристрою: не більше трьох дефектів для шліфувань діаметром до 150 мм і не більше п'яти при діаметрі пристрою понад 150 мм. При нанесенні напилення на шліфувальні алмазні круги раковини та викрашування лімітуються за площею, виходячи із зернистості:

  • при зернистості порошку до 40/28 – допускаються дефекти площею до 0,2 кв. мм;
  • від 50/40 до 250/200 — площа раковин та фарбування до 0,5 кв. мм;
  • від 315/250 та для порошків зі спецпокриттями – не допускаються дефекти, що перевищують розмір алмазного зерна або агрегату.

Купити шліфувальні круги

Магазин «Промдім» пропонує вигідно купити кола шліфувальні абразивні європейського та українського виробництва: реалізуємо широкий асортимент сертифікованого шліфувального інструменту для побутових та промислових потреб. Якщо алмазні шліфувальні круги купити оптом для встановлення на станкове обладнання, ви значно заощадите на технічному переозброєнні підприємства. Також у нас можна купити коло алмазний шліфувальний для болгарок, прямошліфувальних машин, точил та інших приводних інструментів за лояльною роздрібною ціною.

Які бувають шліфувальні круги

Модельний ряд шліфувальних дисків розрахований на широкий спектр запитів: розібравшись у маркуванні шліфувальних кругів, ви легко підберете пристрій потрібного класу точності, твердості, швидкості та зернистості. Форма інструменту необов'язково має бути круглою; у продажу є пристрої у вигляді циліндра, конуса, тарілки, віяла чи чашки.

Коло абразивне шліфувальне

Абразивний шліфувальний диск є композитною основою, рівномірно заповненою абразивними частинками, які утримуються за допомогою «зв'язування». З абразивів найбільш потрібні синтетичні матеріали – електрокорунд, карбід кремнію, ельбор – кубічний нітрид бору, за властивостями близький до алмазу.

В якості сполучного матеріалу найчастіше використовується керамічна зв'язка - суміш піску, глини, шпату та інших мінеральних речовин; також сполучним матеріалом може служити твердий термопластичний полімер бакеліт або синтетичний вулканізований каучук (вулканіт). Завдяки монолітній конструкції коло абразивний шліфувальний здатне витримувати значні відцентрові навантаження при роботі на високих швидкостях.

Сполучні матеріали впливають на експлуатаційні характеристики пристроїв; зокрема, кола абразивні шліфувальні з керамічним зв'язуванням відрізняються легкою вагою, стійкістю до перегріву та хімічної корозії. Бакелітові диски краще заточуються і менш чутливі до ударів та вигинів; вулканітові круги зручні для обробки фігурних та профільованих поверхонь, а для обробки твердосплавних матеріалів використовують спеціалізовані круги на металевому зв'язуванні.

Підбираючи абразивні круги для шліфувальних машин, точил та інших електроінструментів, уточніть настановний розмір та діаметр посадкового місця, а також простежте, щоб швидкість обертання приводного інструменту не перевищувала граничне значення, зазначене у техпаспорті та маркування виробу. Для болгарки потрібен керамічний диск, стійкий до високої швидкості обертання, а для полірувального верстата – бакелітове коло, що витримує високий тиск.

Діамантові шліфувальні круги

На відміну від абразивного диска, алмазне шліфувальне коло може виконувати функції різання металу, каменю, бетону, кераміки та інших твердих матеріалів, але через сильне нагрівання має обмеження за швидкістю обертання – до 12 тис. оборотів за хвилину в масовому сегменті та до 13900 оборотів у преміальному секторі. При коректній експлуатації алмазне коло для шліфування дає рівний акуратний зріз, відрізняється високою міцністю та надійністю в експлуатації; середній термін служби алмазного диска на 30-40% довше, ніж армовані аналоги.

За конструктивним виконанням різальної частини алмазні шліфувальні круги діляться на чотири типи – суцільні, сегментовані, турбо та турбосегментовані. Диски з суцільною стрічкою дають максимальну точність різу, сегментовані шліфкола, розділені симетричними прорізами на кілька однакових ділянок, виграють у продуктивності і менш чутливі до тертя та перегріву. Турбодиски з бічними насічками краще відводять тепло і добре працюють на високих оборотах, а турбосегментовані кола поєднують переваги сегментованих та турбо моделей.

Коло шліфувальне пелюсткове (КШЛ)

Віроподібне коло шліфувальний пелюстковий – недорогий видатковий абразив для зачистки складних та криволінійних поверхонь; типовий зразок складається з радіальної пластикової основи, до якої за зовнішнім діаметром кріпляться численні наждакові пелюстки з надрізами по всій довжині. Гнучка тканинна основа з ліскою наділяє КШЛ коло достатньою жорсткістю та еластичністю для швидкого видалення пилу обробки важкодоступних ділянок; відсутність вторинних задирок підвищує якість полірування.

Якісні та недорогі пелюсткові шліфувальні круги практичні та зручні у використанні, добре працюють на високих оборотах з усіма видами матеріалів з мінімальним шумовим та вібраційним навантаженням, створюючи рівний шліфувальний малюнок; при цьому виключено зміну діаметра диска та перепади швидкості обертання протягом всього циклу. Шліфувальні круги КШЛ однаково підходять для ручного інструменту та промислового обладнання, знаходячи широке застосування у деревообробці, при шліфуванні труб та фасонних виробів.

Коло шліфувальне пелюсткове (КЛТ)

Торцеве коло шліфувальний пелюстковий (КЛТ) спрощує обробку плоских та увігнутих поверхонь; як правило, виріб має опуклу або тарілчасту форму. Залежно від класу точності та зернистості, круги шліфувальні пелюсткові придатні як для грубих обдирних робіт, так і для фінішного доведення кромок та зварних швів.

Коло шліфувальне на липучці

Для разових робіт зручно використовувати самозачіплюваний абразивний шліфувальний круг на липучці – наждачную шкірку з самоклеючою підкладкою, яка кріпиться на опору ручного електроінструменту. Найчастіше шліфувальні круги на липучці замовляють для болгарок, дрилів та ексцентрикових шліфувальних машин; Для підбору витратного матеріалу орієнтуйтеся на кольорове маркування:

  • синє коло шліфувальне на липучці – для нержавіючої сталі;
  • коричневий – для дерева та м'яких сплавів;
  • чорний – для каменю та інших мінералів.

Ціна на шліфувальні кола в Києві, Україні

Магазин «Промдім» – офіційний представник провідних виробників абразивів та розхідників, що реалізує сертифіковану продукцію по всій Україні. Прямі поставки із заводів з гарантією позбавлять вас переплат, не змушуючи поступатися якістю; на алмазні диски, композитні шліфувальні круги і круг пелюстковий шліфувальний ціна вигідна як для підприємств, так і приватним особам. Вибирайте шліфувальний інструмент та витратні матеріали за каталогом та залишайте заявку на сайті, і незабаром ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити подробиці замовлення та запропонувати найвигідніший варіант!