Кошик
+38 067 942 75 16
+38 067 966 20 30
Працюємо з 8:00 до 17:00

Штифт

Штифт пруж.циліндр. трубчастий розрізний DIN1481
Галузь застосування
для мишинобудування
Матерiал
сталь загартована
Покриття
без покриття
Стандарт (група)
DIN1481
Штифт циліндричний загартований DIN6325
Галузь застосування
для машинобудування
Матерiал
сталь загартована
Покриття
без покриття
Стандарт (група)
DIN6325

Штифт – це кріпильний елемент, який має циліндричну чи конічну форму з порожнечею всередині або без неї. Конструкцію виготовляють із загартованої сталі для нерухомого міцного з'єднання деталей.

Для чого використовуються

Купити штифти оптом та в роздріб доцільно для нерухомої фіксації деталей. Конструкцію вставляють у попередньо підготовлені деталі, щоб закріпити їх у точному положенні та запобігти зміщенню. Кріпильний елемент ефективний у ситуаціях, коли на конструкції надається додаткове вібраційне або механічне навантаження.

Де застосовують

Недорого купити штифт в Україні необхідно для використання в машинобудуванні, автомобільній промисловості. Окремою категорією конструкцій є стоматологічні штифти, але вони відрізняються формою та механізмом виготовлення. Кріпильний елемент виготовляють за декількома міжнародними стандартами DIN.

Які бувають

Доступні ціни на штифти в інтернет-магазині «Промдім» стосуються конструкції, виготовлені за стандартами DIN1481 та DIN 6325, які мають такі особливості:

  • матеріал виготовлення – загартована сталь;
  • покриття – відсутня;
  • діаметр – від двох до десяти міліметрів;
  • довжина – від шести міліметрів.

Купити штифти від виробника в Україні

Купити шплінти в Україні від виробника ви можете у нас в інтернет-магазині, попередньо ознайомившись із позиціями, що є у продажу. У режимі телефонної розмови або онлайн-зв'язку з менеджером є можливість поставити додаткові запитання та обрати потрібний товар. Доставку виконуємо територією України зі складу в Черкасах. Співпрацюємо безпосередньо із заводами-постачальниками без залучення до операцій посередників, які бажають отримати прибуток.

Купити штифт в Україні

В інтернет магазині ПРОМДІМ можна недорого купити штифт та інші кріпильні вироби та інструменти для якісного будівництва та ремонту.

Ціни на штифт

В інтернет магазині ПРОМДІМ можна купити штифт оптом та в роздріб за ціною виробника з доставкою по всій Україні.

Доставка по всій Україні

У нас можна замовити штифт з доставкою у всі міста України: Київ, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Донецьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Хмельницький, Кропивницький, Херсон, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Житомир.