+38 067 942 75 16
+38 067 966 20 30
Працюємо з 8:00 до 17:00

ПошукШтифт

Штифт – це кріпильний елемент, який має циліндричну чи конічну форму з порожнечею всередині або без неї. Конструкцію виготовляють із загартованої сталі для нерухомого міцного з'єднання деталей.

Для чого використовуються

Купити штифти оптом та в роздріб доцільно для нерухомої фіксації деталей. Конструкцію вставляють у попередньо підготовлені деталі, щоб закріпити їх у точному положенні та запобігти зміщенню. Кріпильний елемент ефективний у ситуаціях, коли на конструкції надається додаткове вібраційне або механічне навантаження.

Де застосовують

Недорого купити штифт в Україні необхідно для використання в машинобудуванні, автомобільній промисловості. Окремою категорією конструкцій є стоматологічні штифти, але вони відрізняються формою та механізмом виготовлення. Кріпильний елемент виготовляють за декількома міжнародними стандартами DIN.

Які бувають

Доступні ціни на штифти в інтернет-магазині «Промдім» стосуються конструкції, виготовлені за стандартами DIN1481 та DIN 6325, які мають такі особливості:

  • матеріал виготовлення – загартована сталь;
  • покриття – відсутня;
  • діаметр – від двох до десяти міліметрів;
  • довжина – від шести міліметрів.

Купити штифти від виробника в Україні

Купити шплінти в Україні від виробника ви можете у нас в інтернет-магазині, попередньо ознайомившись із позиціями, що є у продажу. У режимі телефонної розмови або онлайн-зв'язку з менеджером є можливість поставити додаткові запитання та обрати потрібний товар. Доставку виконуємо територією України зі складу в Черкасах. Співпрацюємо безпосередньо із заводами-постачальниками без залучення до операцій посередників, які бажають отримати прибуток.

Купити штифт в Україні

В інтернет магазині ПРОМДІМ можна недорого купити штифт та інші кріпильні вироби та інструменти для якісного будівництва та ремонту.

Ціни на штифт

В інтернет магазині ПРОМДІМ можна купити штифт оптом та в роздріб за ціною виробника з доставкою по всій Україні.

Доставка по всій Україні

У нас можна замовити штифт з доставкою у всі міста України: Київ, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Донецьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Хмельницький, Кропивницький, Херсон, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Житомир.