+38 067 942 75 16
+38 067 966 20 30
Працюємо з 8:00 до 17:00

ПошукШплінти

Шплінт – це кріпильний елемент у формі вигнутого дроту, який використовують для з'єднання різноманітних деталей. Конструкції виготовляють із сталі, їм надають певної форми для запобігання самовідгвинчуванню гайок після монтажу.

Для чого використовуються

Купити шплінти оптом і в роздріб ви можете вирішити декілька завдань:

  1. захист болтових та гвинтових з'єднань від зміщення;
  2. монтаж як стопорні механізми або заглушки;
  3. оперативне складання та розбирання конструкцій;

Де застосовують

Недорого купити шплінт в Україні можуть фахівці, які працюють у таких сферах промисловості як автомобілебудування, кораблебудування, легка промисловість, сільськогосподарське виробництво. Конструкції прийдуть на виручку не лише у промисловій сфері, а й у побутових умовах.

Які бувають

Доступні ціни на шплінти в інтернет-магазині «Промдім» поширюються на розвідні, пружинні одинарні та подвійні елементи кріплення з наступними характеристиками:

  • матеріал виготовлення – нержавіюча або вуглецева сталь;
  • покриття – білий цинк або відсутність покриття для елементів із нержавіючої сталі;
  • форма – без кільця або з додатковим кільцем;
  • розміри від Ф 2.0 до Ф 8.0.

Купити шплінти від виробника в Україні

Купити шплінти в Україні від виробника безпосередньо зі складу продукції в Черкасах ви можете у нашому інтернет-магазині. Ми співпрацюємо з перевіреними компаніями безпосередньо, не залучаючи до угод посередників. Асортимент товарів постійно поповнюється новинками, щоб замовник не чекав у черзі. Доставка здійснюється одразу після оформлення замовлення на поштові відділення «Нової пошти» або кур'єром на території України.

Купити шплінти в Україні

В інтернет магазині ПРОМДІМ можна недорого купити шплінти та інші кріпильні вироби та інструменти для якісного будівництва та ремонту.

Ціни на шплінти

В інтернет магазині ПРОМДІМ можна купити шплінти оптом та в роздріб за ціною виробника з доставкою по всій Україні.

Доставка по всій Україні

У нас можна замовити шплінти з доставкою у всі міста України: Київ, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Донецьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Хмельницький, Кропивницький, Херсон, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Житомир.