+38 067 942 75 16
+38 067 966 20 30
Працюємо з 8:00 до 17:00

ПошукМетизи

Метизні елементи – малопомітна, але важлива деталь будівельних та меблевих конструкцій, що забезпечує надійне з'єднання конструктивних елементів. Найпростіші металовироби - цвяхи, болти, шайби, шурупи, гвинти і т.д. використовуються самостійно або у складі складних кріплень, широко затребуваних у будівництві та машинобудуванні, ремонті, автосервісі та меблевій індустрії.

Магазин метиз в Україні

Якісна метизна продукція відповідає за міцність та довговічність виробів, тому для онлайн закупівель метиз портал потрібно вибирати відповідально. Шукайте магазин метиз з гарною репутацією та солідним досвідом – такий, як наш «Промдім», що працює на ринку кріплення з 2001 року. За цей час наш магазин метиз Україна дізналася з кращого боку: ми поставляємо міцні та надійні металовироби заводського виробництва, що відповідають найвищим стандартам якості.

У каталозі магазину представлено сертифіковане кріплення для металу, дерева, бетону, каменю, гіпроку, пластмас та інших будматеріалів, а також для вікон, дверей та авторемонту. Асортимент металовиробів сайт подає у зручному форматі швидкого пошуку: щоб підібрати потрібні вироби, скористайтеся пошуковими фільтрами. Для підтримки товарної різноманітності металовиробів каталог регулярно поповнюється: нові моделі розширюють можливості монтажу!

Купити металовироби від виробника

Коли виникає потреба у закупівлі метизної продукції, краще замовляти метизи у виробника – чим коротший ланцюжок посередників, тим вигідніша ціна, а оптові покупці можуть розраховувати на привабливі знижки. До того ж, при замовленні кріпильних виробів на підприємстві доступна повна інформація про товар, а умови угоди складаються на користь замовника:

достовірно відоме походження товару; налагоджено вихідний контроль продукції; на кожну партію металовиробів видається заводський сертифікат та гарантійне свідоцтво; у наявності повний комплект технічної документації.

В епоху інтернету не потрібно розміщувати оголошення «куплю метиз» та чекати на пропозиції від фабрик – достатньо відправити запит на виробниче підприємство метиз або зв'язатися з представником бренду. На правах офіційного дистриб'ютора компанія «Промдім» реалізує сертифіковані металовироби імпортного та вітчизняного виробництва – серед наших постачальників найкращі виробники металовиробів з Європи, України та СНД, які відповідають за якість продукції!

Навіщо можуть використовуватися металовироби?

Практично будь-яка складна конструкція збирається та встановлюється за допомогою металовиробів; виходячи з галузі застосування, розрізняють побутові та промислові кріпильні вироби. До побутових металовиробів відносять скріпки, ножиці, кнопки, вила, ножі та інші підручні засоби широкого призначення. Випуск промислових металовиробів, таких як болти, саморізи, анкери та анкерні пластини, суворо стандартизований; за кожною номенклатурною одиницею закріплено окрему сферу завдань.

 1. Болти - найпростіші елементи кріплення без різьблення, які кріпляться на гайки
 2. Цвяхи – гладкі стрижні із загостреним кінцем та плоским капелюшком, що з'єднують накладені площини; оптимальні для деревини та плитної продукції.
 3. Гвинти – кріпильні деталі у вигляді стрижня з циліндричним різьбленням.
 4. Шпильки – кріплення з двостороннім різьбленням, призначені для скріплення двох об'єктів шляхом обтиску гайками.
 5. Саморези – популярний вид кріплення для м'яких матеріалів: деталь самостійно робить різьблення, забезпечуючи щільний надійний контакт.
 6. Шурупи – різновид гвинтів із гострим наконечником для скріплення дерев'яних виробів.
 7. Конфірмати – однокомпонентні стяжки з тупим кінцем для дерев'яних та плитних конструкцій.
 8. Шканти – вставні шипи округлого перерізу з фасками, що спрощують складання корпусних щитових меблів.
 9. Анкери – складні елементи кріплення у складі гвинта або болта, дюбеля та гайки; з'єднують дерево та метал з твердими стіновими поверхнями – цеглою, каменем, бетоном.
 10. Анкерні пластини – використовують при установці вікон для компенсації теплового розширення.

Метизи для гіпсокартону

Найпопулярніший метиз для гіпроку – класичні саморізи Tn із пластмасовими дюбелями, такий тип кріплення оптимальний для встановлення гіпсокартонних конструкцій на бетонне або дерев'яне перекриття; такий же метиз гофрокартон кріпить на бетон або цеглу при обшивці стін. При зшиванні профільних металокаркасів гіпсокартонних систем при товщині листа до 1,2 мм застосовують короткі вертушки Lb та Ln з гострими наконечниками.

Для кріплення невеликих предметів на перегородках та натяжних стелях із гіпроку підходять пластикові дюбелі-«метелики» з розпірними елементами, що збільшують площу опори. Тяжкі вироби фіксують на міцні сталеві дюбелі «молі» аналогічної конструкції, що витримують солідну вагу.

Метиз для комп'ютера

Для складання, ремонту та модернізації десктопів та ноутбуків використовують професійний метиз для ПК – оригінальні аксесуари та фурнітуру з металу та полімерів. Брендовий метиз для комп'ютера подарує нове життя застарілої моделі ПК і реанімує агрегат, що вийшов з ладу:

 • корпусні гвинти з хромованим покриттям;
 • джампери для конфігурування плат, адаптерів та контролерів;
 • стійки та тримачі для материнських плат та ін.

Метиз для тросу

Під час вантажопідйомних робіт троси часто з'єднують між собою; надійний метиз канат продовжує до потрібної довжини та оберігає від розривів. Для з'єднання сталевих канатів та утворення петель захвату потрібен спеціальний метиз для троса –U-подібні з'єднувачі та затискачі з оцинковкою. Мінімально необхідну кількість з'єднувачів на одному відрізку та розмір кріпильних елементів підбирають за перетином троса.

Метиз універсал

Універсальні металовироби підходять будь-яка основа – камінь, бетон, дерево твердих порід, а також пластмасу, фанеру, картон та плитні вироби (МДФ, ДСП, OSB). Метиз універсал є сталевим шурупом з багатогранною головкою і гострим чотиригранним наконечником, що позбавляє від свердління дірок під кріпильні деталі.

Глухар метиз

Для міцного з'єднання великовагових конструкцій застосовують глухар метиз – металевий шуруп із квадратною або шестигранною головкою. При закручуванні шурупа ключем зовнішня різьба стрижня утворює внутрішнє різьблення в товщі матеріалу, що скріплюється. Глухар широко використовується при скріпленні металу з деревом та монтажі сантехприладів на дерев'яну основу, тому його іноді називають сантехнічним болтом.

Буд метиз

Для суміщення більше двох конструктивних елементів задіють будівельний метиз – будівельні цвяхи, болти, гвинти, гайки, заклепки та інші кріпильні деталі з нержавіючого та алюмінієвого дроту. Метричний будівельний кріплення з фіксованим кроком різьблення застосовується при обшивці стін, укладанні покрівлі та дерев'яного настилу, при скріпленні частин машин та будівельних споруд; метизні елементи різноманітних конфігурацій можуть виконувати декоративну функцію.

Ціни на метиз у Києві, Україна

На метиз прайс залежить від різних факторів – розміру, бренду, матеріалів, складності конструкції тощо. Магазин «Промдім» реалізує широкий асортимент кріпильних виробів для будівництва, машинобудування, електромонтажу та ремонтно-профілактичних робіт; доступна вартість металовиробів електродів та будівельного кріплення поєднується з високою якістю виробів та чуйним попереджувальним сервісом.

Підбирати метизну продукцію та оформити замовлення з доставкою можна через форму зворотного зв'язку на сайті або по телефону; заявки онлайн приймаються цілодобово. Якщо у вас залишилися питання щодо асортименту та підбору кріпильних деталей або виникли труднощі при роботі з сайтом, зв'яжіться з менеджером – ми завжди на зв'язку та раді допомогти!