+38 067 942 75 16
+38 067 966 20 30
Працюємо з 8:00 до 17:00

Про нас

ПРОМДОМ – компанія, яка понад 20 років працює на ринку України й територіально знаходиться в місті Черкаси. Грамотний підхід до формування асортименту й роботи з клієнтами дозволили нам розвинути стійкий і прогресивний бізнес, основне завдання якого – позитивно відповідати на запити клієнтів.

Асортимент компанії ПРОМДОМ

Кілька десятків тисяч товарних позицій, налагоджена служба доставки, постійна наявність кожного товару на складі в місті Черкаси дозволяють нашим клієнтам всього за кілька хвилин здійснювати необхідні покупки, тим самим заощаджуючи істотну частину свого часу для підвищення якості роботи. Серед представлених в магазині категорій ви зможете знайти такі товари, як:

1. Металовироби: анкери, болти з шестигранною головкою і квадратним підголовком, несиметричні втулки, гайки, в тому числі клепальні, гвинти, гаки-шурупи, установчі гвинти, дюбелі, заклепки, конфірмати, кріплення для електропроводки, клямери, лаги та інше.

2. Підшипники: втулки, корпуси, кульки, ролики, шарнірні головки.

3. Свердла: алмазні, по металу, по бетону, дереву.

4. Круги: алмазні відрізні, абразивні, армовані, КШЛ, КЛТ та інші.

Додатковий асортимент складають дискові й кінцеві фрези, такелаж, сальники, плашки, різьборізи, круги, стопорні й гумові кільця та інші товари.

Зверніть увагу: ми співпрацюємо лише з тими виробниками та брендами, які зарекомендували себе як надійного та відповідального партнера. SKF, FAG, TIMKEN, ZKL, KINEX, NTN, SNR, SMB, EZO, CX, KOYO, KYK, URB, ZVL, NSK (підшипники), RUBENA, OptiB, MEG, GDY (ремені привідні клинові), ERIKS (сальники), HAISSER, S&R, ATAKA, Wilwaukee (свердла), IRVIN, RUKO (коронки для металу), VÖLKEL, RUKO, FENES (різьборізи, плашки). 

Ознайомтеся з перевагами співпраці з компанією ПРОМДОМ

Власний склад. Локальні складські потужності дозволяють нам значно скорочувати час обробки вашого замовлення незалежно від його обсягу. Ми не записуємо клієнтів в лист очікування і не працюємо під замовлення – постійна наявність товарів і зручний графік роботи дозволяють зменшувати час, який ви витрачаєте на купівлю товарів. 

Великий асортимент. Це – не просто слова, а відмінна якість для постачальника промислових матеріалів. Повне покриття потреб клієнтів і різноманітність – параметри, які дозволяють компанії ПРОМДОМ займати верхні позиції в регіональному рейтингу.

Партнерські умови. Пропонуємо співпрацю на взаємовигідних умовах! Щоб отримати пропозицію від компанії ПРОМ ДОМ, зверніться до менеджера за телефоном +38 067 942 75 16.

Відправлення товарів в усі населені пункти України. Користуємося послугами надійної логістичної служби, яка бездоганно зарекомендувала себе – Нова Пошта (адресно та на відділення). Також ви можете отримати свої товари шляхом самовивозу з нашого магазину в місті Черкаси: вул. Молоткова, 63.

Прийнятні ціни. Значно нижче, ніж по сусідніх посиланнях і в офлайн-магазинах, в яких ви звикли робити купівлі. Підтримуємо лояльну цінову політику, при якій навіть з доставкою ваші покупки будуть значно вигідніше! Пряма співпраця з виробниками й відсутність декількох ланок посередницьких націнок дозволяють нам завжди пропонувати вам рішення в доступному бюджеті.

Компетентний менеджмент. Всі консультанти – це досвідчені фахівці, що вільно орієнтуються в асортименті позицій каталогу ПРОМ ДОМ. Якщо вам складно визначитися з рішенням або віддати перевагу тому чи іншому товару – із задоволенням проконсультуємо та підкажемо.

Не новачок, а гідний партнер – компанія ПРОМДОМ не просто зареєстрована, а успішно працює на українському ринку понад 20 років. Вивчаємо, впроваджуємо, розширюємося – для своїх клієнтів!